niedziela, 4 stycznia 2015

PoŚwiątecznie

Witajcie,
wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Jak Wam minęły Święta? Na Kuferku był iście świąteczny przestój - błogie leniuchowanie :) ale tylko wirtualnie (nowe rzeczy cały czas się dziergają ;), dlatego post dopiero dzisiaj..
Jako, że obiecałam kiedyś nasze choinki, to pojawią się one teraz. Wprawdzie Święta minęły już chwilę temu, ale przynajmniej u nas w domu choinki będą stać i cieszyć oko jeszcze jakiś czas. Już drugi rok nasze drzewka są ubrane wyłącznie w ozdoby zrobione własnoręcznie - nam się baaardzo podobają :)
Poza tym, korzystając z większej ilości wolnego czasu, do przodu posunęła się ostatnia robótka szydełkowa - zasłonka na szybę do witryny. Praca jest mniej więcej w połowie, ale już dzisiaj Wam ją pokażę :)

Choinka duża
ozdoby chionkowe

ozdoby chionkowe

ozdoby chionkowe

ozdoby chionkowe

Choinka mała
ozdoby chionkowe

ozdoby chionkowe

I na koniec - zasłonka - wzór raczej wiosenny ;)


Pozdrawiam!

3 komentarze:

 1. Śliczne choinki :-) Pięknie ubrane :-)
  Zasłonka cudna - piękny wzór.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj!

  Zapraszamy Cię do założenia konta na nowo powstałej stronie FlyB - Rękodzieło, która jest katalogiem polskich blogów rękodzielniczych oraz portalem społecznościowym dla miłośników tematu. Na naszej stronie możesz zawierać nowe znajomości, udostępniać treści innym użytkownikom, komentować i dodawać do ulubionych inne wpisy, a przede wszystkim dodać swojego bloga do naszego agregatora, który będzie pobierał jedno zdjęcie, tytuł i maksymalnie pierwsze 50 słów z Twoich wpisów. Nasz portal to świetne miejsce do pokazania swojego bloga handmade oraz zawarcia nowych znajomości.

  Pozdrawiamy
  Zespół portalu FlyB
  http://rekodzielo.flyb.pl/

  OdpowiedzUsuń